Kooperationspartner

Kdo je LUDWIG?

LUDWIG je milý psík plemene pražský krysařík, váží jen 4,5 kg, je mu čtyři a půl let a je nalezencem. Příliš brzy byl odloučen od své matky, zašantročen pochybnými prodavači štěňat a potom v Berlíně několikrát prodán dále. Ještě jako jedenáctitýdenní štěně se díky příznivému působení osudu ocitl v Mnichově u svého nynějšího majitele Toma. Tom vlastně žádného čtyřnohého přítele vůbec nechtěl a takové plemeno předtím ani neznal. Ale byla to láska na první pohled, protože Ludwigovy tragické první týdny připomněly Tomovi jeho vlastní smutné dětství.

Nyní má dvounohý Tom Fritsch spolu s LUDWIGEM v úmyslu udělat si ten svět trochu krásnější – zrodil se „Ludwigův svět“. Pomocí skrovných finančních prostředků, za mnohého strádání a díky velmi silné vůli se prosadil tým čtyřnohého a dvounohého, který se nenechal ničím a nikým zmást.

LUDWIG zastupuje poctivost, lásku i přátelství a vysvětluje nám svět, jak ho vidí on. LUDWIG není ledajaký pes, ale je první „pravý“ pes v Německu, který existuje také jako komiksová postava: A tohoto „Komiksového Ludwiga“ prodávají čtyřnohý Ludwig a dvounohý Tom s velkým úspěchem po celém světě. Právě tak se dostalo například Ludwigovo vlastní krmivo pro psy (Dr. Clauder’s LUDWIGSWELT/ Dr. Clauderův LUDWIGSWELT/ LUDWIGŮV SVĚT Dr. Claudera) ve čtyřech různých druzích na trh. Jsme zvědaví, do čeho se pustí malý čtyřnohý přítel s velkým srdcem v příště.

 
 
  1.